پرش لینک ها

با خدمات تبلیغاتی پرامون، کسب و کار خود را بیمه کنید!

خدمات ما

پیشگام در ارائه خدمات وب و تبلیغات اینترنتی

در گروه پرامون گرد هم آمدیم تا در جهت تحولات دنیای بازاریابی نوین و رفع کمبودهای این حوزه با رعایت اصول اخلاقی و حفظ روابط مشتری قدمی استوار برداریم. پرامون بر این باور است که خلق ارزشی، دانش‏ محور‏‏ و تجربه ‏گرا برای مخاطبان خویش از هر دستاوردی دیگری گرانبها تر است این مهم جز با تعامل و اعتماد طرفین امکان پذیر نمی ‏باشد.

درباره ما
پرامون-بازاریابی-خدمات-مشاوره-تولید محتوا-برند اینترنتی-طراحی
پرامون-بازاریابی-خدمات-مشاوره-تولید محتوا-برند اینترنتی-طراحی

تحقیقات بازاریابی

تحقیقات بازاریابی (marketing research) عبارت است از کلیه فعالیت‌هایی که از طریق تبادل اطلاعات، ارتباطات مناسبی را میان مصرف‌کنندگان، خریداران و مدیران بازاریابی برقرار می‌کنند.

بیشتر بخوانید

برنامه بازاریابی

امروزه فرایند بازاریابی مفهومی شناخته‌شده برای اکثر افراد است. فرایندی پیچیده و مستمر که شاید بتوان قدمت آن را به درازای تمدن بشر دانست که البته در سال‌های اخیر تغییراتی به‌شدت چشمگیر داشته است.

بیشتر بخوانید

برندسازی

برند سازی دانشی است که با برتری دادن به یک برند باعث افزایش اعتبار و شهرت آن در بازار رقابت می‌شود. همین اعتبار و شهرت است که یک برند را قادر می‌سازد تا فروش بیشتری از محصولات و خدمات خود را، حتی با قیمتی ‌بیش‌تر، تجربه کند.

بیشتر بخوانید

طراحی وب‌سایت

روزانه ميليون‌ها نفر از اينترنت استفاده مي‌کنند و روزبه‌روز به تعداد اين افراد افزوده مي‌شود که این امر جایگاه وب‌سايت را به‌اندازه يک شماره تلفن ارتقا داده است.

بیشتر بخوانید

رسانه‌های اجتماعی

شاید تا همین چند سال پیش، شرکت‌ها برای نشان دادن برند خود از تبلیغات بنری و تلویزیونی استفاده می‌کردند، اما امروزه راهکارهای جدیدی برای تبلیغات و ارتباط مستقیم با مخاطبان شکل‌گرفته است.

بیشتر بخوانید

تولید محتوا

محتوا یکی از مهم‌ترین عواملی است که به‌واسطه‌ی جذابیت و تعاملی بودن آن می‌تواند به هر برند اعتبار بخشد و اعتماد مشتری را جلب کند. بر اساس آمارهای جهانی، بازاریابی محتوا موجب ایجاد حس علاقه‌مندی و نزدیکی به برند در بیش از ۸۰ درصد مخاطبان شده است.

بیشتر بخوانید

بهینه‌سازی موتورهای جستجو

سئو (خدمات بهینه‌سازی موتورهای جستجو) یکی از بهترین راه‌های گسترش و بهبود بازاریابی آنلاین است. این خدمات به شما کمک می‌کنند تا با افزایش بازدید روزانه و بهبود رتبه وب‌سایت در موتورهای جستجو، فعالیت آنلاین خود را گسترش داده و به نتایج بهتری در این زمینه دست پیدا کنید.

بیشتر بخوانید

مطالعات امکان‌سنجی

به‌طورکلی یک «مطالعه امکان‌سنجی/ طرح توجیهی» (Feasibility Study) مطلوب باید اجزای اصلی و پیامدهای یک پروژه صنعتی را مورد تحلیل قرار دهد، به‌ویژه که هرگونه نارسایی در این زمینه، سودمندی مطالعه را محدود می‌کند.

بیشتر بخوانید

طرح کسب و کار

طرح کسب‌وکار سند مکتوبی است که روش اجرای یک فعالیت تجاری در یک دوره زمانی مشخص را بیان می‌کند و شامل کلیه فعالیت‌های راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید است.

بیشتر بخوانید

برنامه‌ریزی استراتژیک

برنامه استراتژیک نگرشي است كلان به سازمان كه باهدف ايجاد يكپارچگي و درنهایت به‌كارگيري مؤثر منابع در سازمان صورت می‌گیرد. بر همين اساس، سازمان‌ها به‌منظور هم‌راستایی فعاليت‌ها و سرمايه‌هاي خود با اهداف و راهبردهاي كلان سازمان و کشور نیازمند برنامه‌ریزی استراتژیک هستند.

بیشتر بخوانید

مشاوره با پرامون

گروه پرامون مشاور و مجری برتر در برنامه ‏ريزی و اجراي دقيق و بهينه کمپین ‏های متفاوت بازاریابی و کسب و کار است برای تسریع در اجرای پروژه فرم درخواست پروپوزال خود را تکمیل نمایید.

فرم درخواست پروپوزال