پرش لینک ها

بهینه‌سازی موتورهای جستجو چیست؟

بهینه‌سازی موتورهای جستجو

سئو (خدمات بهینه‌سازی موتورهای جستجو) یکی از بهترین راه‌های گسترش و

بهبود بازاریابی آنلاین است.

این خدمات به شما کمک می‌کنند تا با افزایش بازدید روزانه و بهبود رتبه وب‌سایت در موتورهای جستجو، فعالیت آنلاین خود را گسترش داده و به نتایج بهتری در این زمینه دست پیدا کنید. امروزه سئو یکی از حیاتی‌ترین جنبه‌های اداره آنلاین یک تجارت موفق است. وب‌سایت‌هایی که در نتایج جستجو می‌توانند رتبه‌های بهتری کسب کنند، فروش بسیار بیشتری دارند. زمانی که شما تصمیم به سئو سایت خود می‌گیرید درواقع اولین قدم بلند خود را درزمینۀ بالاتر بردن نرخ تبدیل سایت از نقطه ابتدایی به‌عنوان یک بازدیدکننده ساده به یک مشتری و یا کسی که از خدمات شما استفاده می‌کند برداشته‌اید. طبق بررسی‏های هاب‏اسپات بیش از نیمی از بازاریابان، بهبود سئو و افزایش حضور ارگانیک در موتورهای جست‌وجو را اولویت اول بازاریابی خود قرار داده‌اند.

در آمار مربوط به سال ۲۰۱۹ بیش از ۹۰ درصد از سرچ‌های کاربران در google بوده است که این موضوع نشان از محبوبیت بالای این موتور جستجو و نیاز به توجه ویژه برای فعالیت در آن دارد. با این حال درصد بالایی از افراد جستجوی خود را محدود به صفحه اول می‌کنند و حتی نتایج موجود در صفحه دوم را هم هرگز نخواهند دید. به همین دلیل بهینه‌سازی انجام خدمات سئو در وب‌سایت برای حضور در صفحه اول موتورهای جستجو، اهمیت بسیار زیادی دارد و نیازمند توجه ویژه‌ای است.

این فرایند در بازه‌های زمانی متفاوت که حداقل از دو ماه شروع می‌شود انجام خواهد شد و در پایان هرماه گزارش کاملی از وضعیت وب‌سایت ارائه می‌گردد که بازدهی هزینه‌هایی که برای سئو در نظر گرفته‌اید مشهود باشد.

راهکار های ما

بهینه‌سازی وب‌سایت در موتورهای جستجو بهترین راه برای بازاریابی اینترنتی است و تیم پرامون با بهره‌مندی از کادری متخصص در حوزه وب‌سایت و تولید محتوا، جایگاه وب‌سایت شما را در موتورهای جست‌وجو و به‌ویژه google به رتبه‌های نخست ارتقا خواهد. ازجمله خدماتی که در راستای تحقق این هدف و درزمینۀ سئو برای وب‌سایت شما انجام خواهد شد، موارد زیر را می‌توان نام برد:

• بهینه‌سازی سورس کد UI،

• بهینه‌سازی محتوا،

• رعایت چگالی کلمات کلیدی متن،

• ساخت Sitemap،

• ساخت فایل معرف Roboot.txt،

• بهینه‌سازی سایت با ابزارهای معرفی‌شده توسط گوگل

• و …

مشاوره با پرامون

گروه پرامون مشاور و مجری برتر در برنامه ‏ريزی و اجراي دقيق و بهينه کمپین ‏های متفاوت بازاریابی و کسب و کار است برای تسریع در اجرای پروژه فرم درخواست پروپوزال خود را تکمیل نمایید.

فرم درخواست پروپوزال