پرش لینک ها

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا

محتوا یکی از مهم‌ترین عواملی است که به‌واسطه‌ی جذابیت و تعاملی بودن آن می‌تواند به هر برند اعتبار بخشد و اعتماد مشتری را جلب کند. بر اساس آمارهای جهانی، بازاریابی محتوا موجب ایجاد حس علاقه‌مندی و نزدیکی به برند در بیش از ۸۰ درصد مخاطبان شده است. همچنین محتوای مناسب این قدرت را دارد تا مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل و حتی وفادار تبدیل کند و از همین‌رو جایگاه ممتازی در بازاریابی دیجیتال دارد.
تولید محتوا یعنی ایجاد یک مقاله، طراحی یک تصویر، ساخت یک ویدئو و یا هر خوراک دیگری که در عین جذابیت بتواند از کیفیت بالایی برخوردار باشد. اینکه محتوای موردنظر به چه شکلی به مخاطبان منتقل شود به عوامل متعدد وابسته است بااین‌حال آمارهای مربوط به این حوزه نشان می‌دهند که محتوای ویدئویی ۵۰ برابر بیشتر از متن ساده منجر به افزایش نتایج جستجوی ارگانیک می‌‌شود.

یا در آماری دیگر در حدود ۳۰ درصد از بازاریابان معتقدند محتوای بصری بهترین و مهم‌ترین شکل برای انتقال موضوعات هستند که این درصد در بازاریابان فعال در حوزه B2C به ۴۵ درصد هم می‌رسد.
تولید محتوا از عناصر اساسی یک وب‌سایت به شمار می‌رود و به‌جرئت می‌توان گفت که یک سایت با تولید محتوا زنده است. در حقیقت محتوای موجود در یک سایت هدف اصلی موتورهای جستجو است. گوگل و سایر موتورهای جستجو برای ارزیابی و رتبه‌بندی یک سایت، محتوای سایت را مقدم بر هر چیزی می‌دانند و برای بالا بردن رتبه‌ سایت در گوگل یکی از مهم‌ترین کارها همین تولید محتوای بهینه است. بازاریابی محتوا شما را به‌عنوان یک منبع معتبر به مخاطبان معرفی می‌کند که سبب می‌شود تا مشتریان در جستجوهای بعدی خود، شما را در اولویت خود قرار دهند و تحقق این هدف نیازمند کمک و بهره‌گیری از تیمی متخصص و باتجربه در این زمینه است.

راهکار های ما

گروه پرامون با بالاترین سطح کیفیت، در وب‌سایت شما به تولید محتوای متنی و چندرسانه‌ای خواهد پرداخت تا اطمینان حاصل کند که محتوای شما هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو بهینه باشد. استراتژی ما برای تولید محتوا مبتنی بر بازاریابی ربایشی یا درون‌گرا است؛ تمرکز بازاریابی ربایشی برجذب مشتریان از طریق محتوای مفید و مرتبط و همین‌طور ایجاد ارزش در مراحل مختلف برای مخاطب است که در آن مشتریان بالقوه از طریق کانال‌هایی نظیر بلاگ‌ها، موتورهای جستجو و شبکه‌های اجتماعی شمارا پیدا خواهند کرد. در بازاریابی ربایشی برخلاف بازاریابی برون‌گرا، نیازی به جنگیدن برای جلب‌توجه مشتریان بالقوه نیست بلکه با تولید محتوایی که برای رسیدگی به مشکلات و نیازهای مشتریان شما طراحی‌شده است، می‌توانید برای کسب‌وکار خود اعتماد، اعتبار و فرصت‌های شغلی بیشتری به دست آورید.

تسلط تیم تولید محتوای پرامون بر زبان‌های خارجه و قواعد سئو و همچنین نرم‌افزارهای سمعی و بصری به‌خوبی کمک می‌کند تا مناسب‌ترین محتوا برای مخاطبان شما تولید و ارائه شود.

مشاوره با پرامون

گروه پرامون مشاور و مجری برتر در برنامه ‏ريزی و اجراي دقيق و بهينه کمپین ‏های متفاوت بازاریابی و کسب و کار است برای تسریع در اجرای پروژه فرم درخواست پروپوزال خود را تکمیل نمایید.

فرم درخواست پروپوزال