پرش لینک ها

طراحی وب سایت چیست؟

طراحی وب سایت

در جامعۀ امروز داشتن يک وب‌سايت برای شرکت، سازمان، ارگان دولتی،

دانشگاه و حتی اشخاص با تخصص‌های مختلف امری ضروري است.

روزانه ميليون‌ها نفر از اينترنت استفاده مي‌کنند و روزبه‌روز به تعداد اين افراد افزوده مي‌شود که این امر جایگاه وب‌سايت را به‌اندازه يک شماره تلفن ارتقا داده است.این در حالی است که در حال حاضر بیش از ۷۵ میلیون یوزر فعال اینترنت همراه و ثابت در کشور ایران وجود دارد. تحقیقات نشان داده است که بیش از نیمی از افراد در مراحل اولیه تصمیم‌گیری، برای به‌دست آوردن اطلاعات و کسب دانش درمورد شرکت‌ها و کسب‌وکارها، جستجوی اینترنتی را انتخاب می‌کنند و اگر شمارا در آنجا پيدا نکنند، بدون شک انتخابشان از میان رقبای شما خواهد بود.

از نکات بسيار جالب در تجارت الکترونيکی آن است که در اينترنت حتي شرکت‌هايي که به‌تازگی فعاليت خود را آغاز نموده‌اند با استفاده از تکنیک‌های بهینه‌سازی سایت (سئو) نيز مي‌توانند به‌خوبی پيشرفت کنند. بازديدکنندگان وب‌سايت‌ها معمولاً بر اساس وب‌سايت شرکت‌ها درباره آن‌ها قضاوت مي‌کنند. شرکتی که وب‌سايت فعال‌تر، زيباتر و قوی‌تری داشته باشد، مسلماً شرکت معتبرتر و بزرگ‌تری جلوه خواهد کرد و به همین دلیل است که مدیریت وب‌‌‌سایت اهمیت بسیار زیادی دارد.
بیش از ۷۰ درصد بازاریابان محتوای آنلاین برند را سرمایه‌گذاری به‌مراتب با ارزش‌تر نسبت به خرید یا اجاره فضای تبلیغاتی در مجلات، سطح شهر و…، می‌دانند و انتخاب اولشان برای ارسال مستقیم مطالب به مخاطبان است؛ اما موضوع مهم دیگر در بازاریابی دیجیتال، انتخاب فرمت مناسب برای ارسال محتوا است. به‌عنوان‌مثال نظرسنجی‌ها نشان می‌دهند که ۷۰ درصد افراد بین متن و فیلم، ترجیحشان انتخاب فیلم برای آشنایی با محصولات و خدمات است که این آمار حاکی از اهمیت انتخاب دقیق برای فرمت ارسال محتوا است، کاری که نیازمند انجام تحقیقات و بررسی‌های متعدد و البته تخصص و تجربه است.
راهکارهای مختلف برای طراحی یک وب‌سایت مناسب و با محوریت مصرف‌کنندگان وجود دارد که با توجه به حوزه فعالیت و مشتریان هر کسب‌وکار باید درپیش گرفته شوند. از ظاهر تا امکانات وب‌سایت یک کسب‌وکار، همه نیازمند شناخت دقیق از بازار و مشتریان است تا بتواند به بهترین شکل نیاز آن‌ها را برطرف کند. وجود چنین وب‌سایتی در جذب و حفظ مشتریانی وفادار که شما را انتخاب اول خود بدانند کمک بزرگی است که سرمایه‌گذاری در آن را ارزشمند کرده است.

راهکار های ما

گروه پرامون با تبادل‌نظر، تحقیق و درک درست از نیازها و اهداف، وب‌سایت شمارا امکان‌سنجی کرده و بر روی ساختار کلی آن برنامه‌ریزی انجام می‌دهد تا در بهترین مسیر خود برای رسیدن به اهدافتان قرار گیرید. این مجموعه با بهره‌گیری از دانش متخصصان حوزه‌ی مهندسی صنایع و تحلیل سیستم، در ابتدا به پیکربندی سیستم مدنظر شما پرداخته و سپس در طی یک فرآیند پخته و درعین‌حال چابک، توسط برنامه‌نویسان متخصص و طراحان گرافیک مطرح، به پیاده‌سازی سیستم پیشنهادی شما می‌پردازد. همچنین خدمت دیگری که این مجموعه، توأم با مراحل فوق‌الذکر ارائه می‌دهد، طراحی سایت مبتنی بر قوانین بهینه‎‌سازی موتورهای جستجو (سئو) است.التزام به روش‌های علمی و درعین‌حال پایبندی به تجربه‌ی تیم طراحی و رجوع به متخصصان امر، در هر مرحله، به‌قدر کفایت تضمینی بر موفقیت نهایی پروژه است. بااین‌حال تمامی پروژه‌های این مجموعه درنهایت توسط تیم کنترل کیفیت به‌دقت تست و بررسی می‌شوند.

مشاوره با پرامون

گروه پرامون مشاور و مجری برتر در برنامه ‏ريزی و اجراي دقيق و بهينه کمپین ‏های متفاوت بازاریابی و کسب و کار است برای تسریع در اجرای پروژه فرم درخواست پروپوزال خود را تکمیل نمایید.

فرم درخواست پروپوزال