پرش لینک ها

طراحی جلد گروه ایده پزشکی اشکان مدیکال

گروه ایده پزشکی اشکان

گروه شرکت های ایده پزشکی با داشتن نمایندگی های انحصاری از کمپانی های معتبر از سراسر دنیا در زمینه واردات لیزر های جراحی و پوستی، رادیو فرکانسی های جراحی و پوستی، پیشرفته ترین سیستم های لاغری و آنالایزر بدن و همچنین با بهره مندی از کادری مجرب در بخش های بازرگانی، فروش، علمی و فنی، آمادگی خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به مراکز درمانی، جامعه پزشکان و متخصصین محترم اعلام می دارد.
امروزه در سایه پیشرفت تکنولوژی، درمان ضایعات و بیماریهای مختلف پوستی، جلوگیری از پدیده پیری و حفظ جوانی و زیبایی و همچنین مقابله با چاقی و دستیابی به تناسب اندام با کمترین عوارض و به بهترین شکل محقق گردیده است.
در این راستا گروه شرکت های ایده پزشکی با انتخاب برترین مجموعه تکنولوژی لیزر، دستگاه های IPL، سیستم های لاغری و آنالایزر بدن بر اساس آخرین یافته ها و نتایج علمی و با تکیه بر صداقت و مشتری مداری و با پشتوانه تیم حرفه ای و مجرب همواره تلاش می کند تا به ارزشمندترین قله های افتخار که همانا همگامی و همراهی با پزشکان محترم و کارشناسان متخصص در زمینه پوست و زیبایی است، دست یابد. این شرکت در مسیر رو به تعالی خود در عرصه تجهیزات پزشکی با ارائه مشاوره، آموزش های علمی و خدمات دهی سریع و نیز با عنایت بر کار گروهی و نوآوری کارکنان همواره در مسیر اعتلای گروه شرکت های ایده پزشکی حرکت خواهد کرد.

-وبسایت-برندسازیی-کیان-مدیکال-تولید محتوا-طراحی جلد-پرامون-مشاوره-بازاریابی